Jeden na jednego · Roboty koszące
Dreame A3 AWD Pro 2500 vs Dreame A3 AWD Pro 5000
Dreame A3 AWD Pro 2500 czy Dreame A3 AWD Pro 5000? Verdict Score 85 i 83, przewagi każdego według danych producentów i który wybrać.
Liczby publikowane przez producentów, ocenione tym samym silnikiem co rankingi. Nic tutaj nie pochodzi z testu, który przeprowadziliśmy. · Aktualizacja
Werdykt
Dreame A3 AWD Pro 2500 ma wyższy Verdict Score, 85 do 83.
Dreame A3 AWD Pro 2500 wygrywa w ocenach cząstkowych: łatwość obsługi, opłacalność i funkcje. Dreame A3 AWD Pro 5000 wygrywa w ocenach cząstkowych: niezawodność.
Żadna opublikowana wartość nie daje przewagi modelowi Dreame A3 AWD Pro 2500. W danych producentów Dreame A3 AWD Pro 5000 wygrywa w 2 wierszach: maksymalna powierzchnia (5000 m² wobec 2500 m²) i akumulator (360 Wh wobec 180 Wh).
Dreame A3 AWD Pro 2500 pasuje do: trawniki od 1500 do 2500 m² ze skarpami lub drzewami, które potrzebują cięcia 40 cm. Dreame A3 AWD Pro 5000 pasuje do: trawniki od 3500 do 5000 m² ze skarpami lub drzewami.
W czym Dreame A3 AWD Pro 2500 jest lepszy
- Łatwość obsługi85 · 80
- Funkcje95 · 90
- Opłacalność53 · 34
W czym Dreame A3 AWD Pro 5000 jest lepszy
- Niezawodność78 · 73
- Maksymalna powierzchnia5000 m² (1.24 acres) · 2500 m² (0.62 acres)
- Akumulator360 Wh · 180 Wh
Oceny cząstkowe pochodzą z naszego silnika; wiersze specyfikacji to liczby publikowane przez producentów, wymienione tylko tam, gdzie lepszy kierunek nie budzi wątpliwości.
Pełna specyfikacja obok siebie
| Porównaj | Dreame A3 AWD Pro 2500 | Dreame A3 AWD Pro 5000 |
|---|---|---|
![]() | ![]() | |
85/100 ≈ 6200 złCena w sklepie producenta | 83/100 ≈ 10 200 złCena w sklepie producenta | |
| Najwyższy Verdict Score | ||
| Sprawdź na Allegro | Sprawdź na Allegro | |
Linki do sklepów są linkami partnerskimi: zakup przez nie może dać RoboVerdict prowizję, która nie wpływa na rankingi. | ||
| W skrócie | ||
| Prowadzi w |
|
|
| Zalety |
|
|
| Wady |
|
|
| Sprawdzi się przy |
|
|
| Rozbicie oceny | ||
| Ocena RoboVerdict | 85/100 | 83/100 |
| Nawigacja | 79 | 79 |
| Koszenie | 90 | 90 |
| Teren | 100 | 100 |
| Omijanie przeszkód | 100 | 100 |
| Łatwość obsługi | 85 | 80 |
| Niezawodność | 73 | 78 |
| Funkcje | 95 | 90 |
| Opłacalność | 53 | 34 |
Specyfikacja Na zielono: lepsza wartość tam, gdzie kierunek nie budzi wątpliwości, jak większa powierzchnia albo mniejszy hałas. Tam, gdzie zależy to od Twojego domu, nic nie jest wyróżnione. | ||
| Powierzchnia | ||
| Maksymalna powierzchnia | 2500 m² (0.62 acres) | 5000 m² (1.24 acres) |
| Strefy | Tak | Tak |
| Nawigacja | ||
| Nawigacja | Kamera + LiDAR | Kamera + LiDAR |
| Przewód ograniczający | Niewymagany | Niewymagany |
| Omijanie przeszkód | Fuzja kamery i LiDAR-u | Fuzja kamery i LiDAR-u |
| Zasięg LiDAR-u | 70 m | Brak danych |
| Zapisane mapy | 2 | Brak danych |
| Zasięg LiDAR | Brak danych | 70 m przy odbiciu 80%, 360° |
| Koszenie | ||
| Szerokość koszenia | 400 mm | 400 mm |
| Wysokość koszenia | 30–100 mm | 30–100 mm |
| Koszenie przy krawędzi | Tak | Tak |
| Tarcze tnące | 2, na osobnych płaszczyznach, pływające | Brak danych |
| Odległość od krawędzi w trybie krawędziowym | < 3 cm | Brak danych |
| Tarcze nożowe | Brak danych | Dwie, w osobnych płaszczyznach, razem 40 cm |
| Odstęp od krawędzi | Brak danych | Poniżej 3 cm, EdgeMaster 2,0 |
| Teren | ||
| Maksymalne nachylenie | 80% (39°) | 80% (39°) |
| Napęd | AWD | AWD |
| Wysokość pokonywanej przeszkody | 5,5 cm | Brak danych |
| Wysokość przeszkód | Brak danych | 5,5 cm |
| Zasilanie | ||
| Akumulator | 180 Wh | 360 Wh |
| Czas pracy | Brak danych | Brak danych |
| Czas ładowania | Brak danych | Brak danych |
| Prąd ładowania | 5 A | Brak danych |
| Łączność | ||
| Wi-Fi | Tak | Tak |
| Bluetooth | Tak | Nie |
| 4G / LTE | Tak | Tak |
| GPS | Tak | Tak |
| Wymiary | ||
| Masa | 23,9 kg | 23,9 kg |
| dł. × szer. × wys. | 740 × 532 × 325 mm | 740 × 532 × 325 mm |
| Głośność | 65 dB | 65 dB |
| Odporność na wodę | IPX6 | IPX6 |
| Wsparcie | ||
| Gwarancja | Brak danych | 36 mies. |
| Premiera | Brak danych | Brak danych |
| Usługa Link | Trzy lata w cenie, potem płatna | Trzy lata w cenie, potem płatna |
| Przeszkody | ||
| Rozpoznawane typy obiektów | 300+ | Brak danych |
| Rozpoznawane typy przeszkód | Brak danych | 300+ |
| Zasięg | ||
| Wydajność koszenia | Brak danych | 5000 m² w 24 godziny |
| Bezpieczeństwo | ||
| Lokalizacja | Brak danych | Alerty usługi Link, alarm podniesienia, zgodność z AirTag |
Warto też spojrzeć
- Segway Navimow89
X420
Flagowy Navimow na 2000 m²: napęd na cztery koła z podwójnym zawieszeniem na skarpy do 84%, szerokość koszenia 43 cm z dwiema tarczami i dwoma silnikami 180 W, sieciowe RTK z kamerą 360° i 120 stref.
- Segway Navimow88
X450
Navimow X4 na 5000 m²: napęd na cztery koła na skarpy do 84%, koszenie 43 cm dwoma silnikami 180 W, akumulator 15 Ah na 1300 m² na jednym ładowaniu i dwa lata danych komórkowych.
- MOVA86
LiDAX Ultra 1000 AWD
Najmniejszy LiDAX Ultra AWD, na 1000 m²: napęd na cztery koła, cięcie 40 cm z dwóch pływających tarcz, skarpy do 80%, przeszkody do 6 cm, LiDAR 70 m z dwiema kamerami i krawędzie poniżej 3 cm.
Inne porównania
- Segway Navimow X420 vs Dreame A3 AWD Pro 2500
- Segway Navimow X450 vs Dreame A3 AWD Pro 2500
- MOVA LiDAX Ultra 1000 AWD vs Dreame A3 AWD Pro 2500
- MOVA LiDAX Ultra 1600 AWD vs Dreame A3 AWD Pro 2500
- MOVA LiDAX Ultra 2000 AWD vs Dreame A3 AWD Pro 2500
- Dreame A3 AWD Pro 2500 vs Mammotion LUBA 3 AWD 3000
- Dreame A3 AWD Pro 2500 vs Mammotion LUBA 3 AWD 5000
- Dreame A3 AWD Pro 2500 vs Mammotion LUBA mini 2 AWD 1000
- Dreame A3 AWD Pro 2500 vs Dreame A3 AWD Pro 3500
- Dreame A3 AWD 1000 vs Dreame A3 AWD Pro 2500
- MOVA LiDAX Ultra 2000 AWD vs Dreame A3 AWD Pro 5000
- Dreame A3 AWD Pro 5000 vs Segway Navimow X420
- Dreame A3 AWD Pro 5000 vs Segway Navimow X450
- Dreame A3 AWD Pro 5000 vs MOVA LiDAX Ultra 1000 AWD
- Dreame A3 AWD Pro 5000 vs MOVA LiDAX Ultra 1600 AWD
- Dreame A3 AWD Pro 5000 vs Mammotion LUBA 3 AWD 3000
- Dreame A3 AWD Pro 5000 vs Mammotion LUBA 3 AWD 5000
- Dreame A3 AWD Pro 3500 vs Dreame A3 AWD Pro 5000

